Úsporné řešení vašeho vytápění

ŠPIČKOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

TEPELNÁ ČERPADLA MACH - E

ÚVODNÍ STRANA  -   AUTOMATIZACE OBCHOD  -   TEPELNÁ ČERPADLA  -  MĚŘENÍ A REGULACE  -  KONTAKT

 Tepelné čerpadlo MACH E

Tepelné čerpadlo MACH E je následovníkem velmi oblíbeného systému Chameleon. Bylo přizpůsobeno nižším nárokům na regulaci, přičemž nabízí svým uživatelům komfort vytápění, chlazení a ohřevu užitkové vody. Kompaktní provedení zajišťuje minimální prostorové nároky, zaručující jednoduchou a rychlou instalaci přímo na místě.

Tepelné čerpadlo MACH E se dá velmi snadno připojit k internetu, pomocí kterého je zajištěn nepřetržitý monitoring z dispečinku výrobce. Také samotný uživatel může měnit a nastavovat veškeré parametry pomocí intuitivní a příjemného internetového rozhraní a přitom se nacházet kdekoliv na světě.

 

 

Proč tepelné čerpadlo MACH

Základem úspěchu naší společnosti jsou kvalifikovaní a stále se vzdělávající lidé. Pečlivě sledujeme trendy v oboru a právem se řadíme mezi špičkové výrobce tepelných čerpadel. S nejnovějšími postupy nejen držíme krok, ale jsou to často naše výrobky, které určují vývoj v této oblasti.

V oblasti konstrukce vysoce výkonného systému MACH VHM se podařilo spojit stávající výhody tepelných čerpadel a současně vyřešit zužitkování zbytkového tepla v chladicím okruhu. V praxi to znamená, že doba výpadku při odtávání venkovních výparníků je minimální, jelikož automat kontrolující teplotu venkovní i topné vody, zvolí nejvhodnější kombinaci topných spirál a optimálně reguluje činnost kompresoru tepleného čerpadla.

Výhody (patentovaný systém)

Základní výhodou systému MACH E, která znamená značnou úsporu vašich nákladů za vytápění, je unikátní patentovaný systém VHM. Je založen na odtávání venkovního výparníku zbytkovým teplem z chladícího okruhu bez výpadku topného výkonu.

Velkou výhodou oproti konkurenčním systémům je velmi tichý chod našich tepelných čerpadel. Je zajištěn důmyslnou konstrukcí vnitřního rámu s dvojitým uložením chladícího kompresoru a užitím nízkoobrátkových ventilátorů venkovního výparníku.

Výkonové řady: 8,5 kW - 40 kW

 

Ke stažení

Tepelné čerpadlo MACH E [ PDF ]

 

Díky napojení systému na dispečink je možné případnou závadu identifikovat, a často také z dispečerského pracoviště odstranit. Pokud není možné závadu odstranit na dálku, je přivolán servisní technik, který dokáže závadu v krátkém čase odstranit.

Dobré řemeslo se pozná podle kvality provedené práce, a také podle úrovně použitých materiálů. U tepelných čerpadel MACH jsme si dali na jejich výběru záležet. Samozřejmostí je nerezové opláštění s účinnou protihlukovou ochranou, měděná nádrž, měděné výměníky, či tiché a výkonné výparníky.

                                                            

© 2006  Avetop spol. s r.o., Chválkovická 5, 779 00 Olomouc, Tel/fax: 585 313 155, avetop@avetop.cz

tel. +420 731 469 109, +420 737 288 238